Gurmeeteed
Laoprogramm

Maitseained

 

 

Naturaalsed ürdisegud ei sisalda maitsetugevdajat ja isutekitajat naatriumvesinikglutamaati E621. Naturaalsed ürdisegud on valmistatud kvaliteetsetest kuivatatud ürtidest, milles on säilinud kehale väga vajalikud ja defitsiitsed mineraalained raud, magneesiumkaltsium ning vitamiin C. Suurepärane maitse saadakse kvaliteetsest ja puhtast taimest!

 

BRUSCHETTA

Tomat, küüslauk, sibul, meresool, petersell

 

CHIMCHURRI

Sibul, sool (18%), petersell, pipar, küüslauk, pune, paprika, suhkur

 

ROHELUS

Murulauk, porgand, petersell, sibul, pastinaak, paprika ja seller.

Sobib suurepäraselt leivale koos oliiviõliga.Sobib grillitoitude ja erinevate itaaliapäraste (pitsad, pirukad) roogade maitsestamiseks. Sobib hästi marinaadiks (koos õliga). Proovida tasub ka oma lemmikroogade maitsestamiseks!

Sobib sealiha, grilltoitude, salatite, köögiviljaroogade, pastade ja dipikastmete maitsestamiseks. Sobib hästi marinaadiks (koos õliga). Proovida tasub ka oma lemmikroogade maitsestamiseks!

Sobib eelkõige salatitele, kuid proovi ka köögiviljaroogade, pastade ja dipikastmete maitsestamiseks. Sobib hästi marinaadiks (koos õliga).Proovida tasub ka oma lemmikroogade maitsestamiseks!

 

 

 

ROUILLE

Cayenne’i pipar, küüslauk, paprika, sool, petersell

 

SUVINE ÜRDISEGU

Pipar, paprika, sibul, pune, rosmariin, basiilik, küüslauk

 

MAITSEAINESEGU KANALE

Sool (30%), paprika, sibul, pipar, küüslauk ja petersel, sinepiseemne pulber

 

Sobib kala, mereandide, linnuliha, köögiviljaroogade ja dipikastmete maitsestamiseks. Sobib hästi marinaadiks (koos õliga). Proovida tasub ka oma lemmikroogade maitsestamiseks!

Sobib lambalihatoitude, pitsa, pirukate, köögiviljaroogade maitsestamiseks. Sobib hästi marinaadiks (koos õliga). Proovida tasub ka oma lemmikroogade maitsestamiseks!

Sobib kanaliha, grilltoitude, riisi- ja köögiviljaroogade, pastade ja dipikastmete maitsestamiseks. Sobib hästi marinaadiks (koos õliga). Proovida tasub ka oma lemmikroogade maitsestamiseks!